Yu Grupa

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: Yu Grupa

Post by Sava » 16 Mar 2010, 17:57

Hillybilly wrote:Bend koji se toliko dugo odrzao i ne prestaje da pleni kvalitetom, harizmom i šarmom svakako zasluzuje poštovanje! Voleo ili ne tu vrstu muzike, to sto rade i kako to rade je za svaku pohvalu.

Smatram da mi je učinena velika čast da ih poznajem! U Srbiji nema mnogo takvih primera.
Ovi Zemunci su čudo, baš se obožavaju :D !

User avatar
Hillybilly
Posts: 855
Joined: 21 Mar 2008, 11:36
Location: Zemun

Re: Yu Grupa

Post by Hillybilly » 16 Mar 2010, 20:32

Sava wrote:
Hillybilly wrote:Bend koji se toliko dugo odrzao i ne prestaje da pleni kvalitetom, harizmom i šarmom svakako zasluzuje poštovanje! Voleo ili ne tu vrstu muzike, to sto rade i kako to rade je za svaku pohvalu.

Smatram da mi je učinena velika čast da ih poznajem! U Srbiji nema mnogo takvih primera.
Ovi Zemunci su čudo, baš se obožavaju :D !
Pa ja video kako ti hvalis Dudu...jbg, svako svog konja hvali! :bambi:

dogfighter13
Posts: 127
Joined: 27 Jan 2010, 22:04
Location: Opstina Pirot

Re: Yu Grupa

Post by dogfighter13 » 16 Mar 2010, 20:56

medju najboljima!!!!

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: Yu Grupa

Post by Sava » 16 Mar 2010, 20:59

Hillybilly wrote: Pa ja video kako ti hvalis Dudu...jbg, svako svog konja hvali! :bambi:
Eeeee, pa nego, tako i treba :D ! Iz te generacije Zvezdaraca hvalim još i Neleta, Cveleta, Žiku, Vlaju, Cukija, Željka... ma ima ih poprilično koji su još uvek na sceni. Verujem da su svi dobri drugari sa "momcima" iz YU Grupe prema kojma sam lično sasvim pozitivno orijentisan. Ne znam da li ti je poznato da je Dragi bio gitarista Silueta, a eto u toj postavi sam ga gledao i slušao toliko davno da je to verovatno bilo i pre tvog rođenja! Pazi, Gradski podrum, nedelja matine! I tako iz nedelje u nedelju. Dragi jedini kratko ošišan jer je jedini od njih išao u školu. Imao je prvog Voxa AC30 kojeg sam ja imao prilike da vidim uživo. Eto malo podsećanja. Omatorilo se, šta da radimo :x !

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: Yu Grupa

Post by parker » 19 Mar 2010, 12:10

nas najbolji/najkvalitetniji rok bend... koji traje i traje :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest