'ajde rokeri treba mi pomoć

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Duane » 24 Sep 2009, 02:24

Cicmila!! wrote: A gde je u ovoj celoj prici Jefferson Airplane? Jes da su malo za pajdomane i hippie i tako to, ali skroz mi je gotiva kako peva.
aj ne seri

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by kide » 24 Sep 2009, 08:50

andrej] wrote:oces novo? karen o iz yeah yeah yeahsa ima bash rokerski glas.
hmmm, da, dobra je Karen, mada je njen stil pevanja dosta specifičan, ekspresivan, nema nekih stabilinih melodiskih linija pogodnih za cover. a kada peva mirnije, onda se čuje da se loži na Chrissie Hynde samo tako, pa onda može lolita da proba i Pretenderse koji su više poprock. što reče hillbilly sve zavisi dal će da sviraju čisto ili neku krljačinu. ali treba probati, recimo sa nečim što više liči na mejnstrim hit:



tako je Duane, kao pravi đentlmen :o

Enterprise
Posts: 187
Joined: 29 Nov 2007, 14:55

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Enterprise » 24 Sep 2009, 13:12

Cicmila!! wrote: Jes da su malo za pajdomane i hippie i tako to,
kakve ovo ima veze??

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Cicmila!! » 24 Sep 2009, 15:41

Duane wrote:
Cicmila!! wrote: A gde je u ovoj celoj prici Jefferson Airplane? Jes da su malo za pajdomane i hippie i tako to, ali skroz mi je gotiva kako peva.
aj ne seri
Zahtevam pismeno i usmeno izvinjenje.
Enterprise wrote:kakve ovo ima veze??
Pa nema? Samo nisam neki ljubitelj hippie ere.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Duane » 24 Sep 2009, 16:37

kide wrote: tako je Duane, kao pravi đentlmen :o
nisam ja djentlmen, ja slusam dzefersone... ja mu ga onda dodjem nesto izmedju zabe i abortusa na evolucionoj ljestvi

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Cicmila!! » 24 Sep 2009, 17:19

Duane wrote:
kide wrote: tako je Duane, kao pravi đentlmen :o
nisam ja djentlmen, ja slusam dzefersone... ja mu ga onda dodjem nesto izmedju zabe i abortusa na evolucionoj ljestvi
Prihvata se izvinjenje.

User avatar
Highlander
Posts: 59
Joined: 06 Feb 2008, 00:27
Location: Mooncrater
Contact:

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Highlander » 25 Sep 2009, 00:47

Anouk. Ima onu gotivnu pesmu Nobody's Wife, za ostalo ne mogu da garantujem, ali su verovatno dobre... :)

User avatar
million dollar baby
Posts: 90
Joined: 01 Sep 2009, 20:02
Location: Beograd

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by million dollar baby » 25 Sep 2009, 14:58

Cicmila!! wrote: Jes da su malo za pajdomane i hippie i tako to
:krstise:

Cicmila!! wrote:Samo nisam neki ljubitelj hippie ere.
samo cu reci .... :povrac: (mozes ti smisliti pametniji izgovor :mrgreen: )

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Doolio » 25 Sep 2009, 15:57

au jee, ko da je rekla pobiti ih sve...onda posle ja mnogo smaram sa ajmo se svi drzati za ruke, vi je ovde poebaste u glavu sto je rekla neku neobaveznu stvar usputno i najnebitnije, pa makar bila netacna ili sta god na milion nacina...

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by kide » 25 Sep 2009, 16:46

Doolio wrote:au jee, ko da je rekla pobiti ih sve...onda posle ja mnogo smaram sa ajmo se svi drzati za ruke, vi je ovde poebaste u glavu sto je rekla neku neobaveznu stvar usputno i najnebitnije, pa makar bila netacna ili sta god na milion nacina...
da, izgleda da forumski hipici i psiho delije koji se nađoše prozvanim nisu baš tako miroljubivi. al to ti je ono kad se previše identifikuješ sa nečijim likom i delom, pa svaku kritiku na račun istog doživljavaš lično. makar ta kritika bila i bezazlena prozivka :bambi:

ali ima Cicmilka dara za provokaciju, što mi je drago :D

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Duane » 25 Sep 2009, 18:19

kide wrote:
Doolio wrote:au jee, ko da je rekla pobiti ih sve...onda posle ja mnogo smaram sa ajmo se svi drzati za ruke, vi je ovde poebaste u glavu sto je rekla neku neobaveznu stvar usputno i najnebitnije, pa makar bila netacna ili sta god na milion nacina...
da, izgleda da forumski hipici i psiho delije koji se nađoše prozvanim nisu baš tako miroljubivi. al to ti je ono kad se previše identifikuješ sa nečijim likom i delom, pa svaku kritiku na račun istog doživljavaš lično. makar ta kritika bila i bezazlena prozivka :bambi:
covece, bozji... sta bulaznis... meni je jednostavno glupavo sto je rekla da muziku dzefersona slusaju SAMO (striktno klasifikovani) narkomani... ono ne kapiram cemu to?.... inace kide nema tu nikakve pozadine, hipi kulta foruma i vracbina... al eto drago mi je da imas vremena da ispratis ova desavanja... :D

upravu si ja se licno identifikujem sa grejs slik, ono licimo, al ipak nije ona toliko dobra riba... :D

inace bratori i ti imas dara za provokaciju, bitno da ti se to svidzha, samo cepaj :D njen post me i nije nesto provocirao koliko i post u kom treba ja da obrazlozim zasto, kako, ko i kuda? zapravo me nije ni taj nesto provocirao, al ono, reko da objasnim

svecka zavera matorih hipika pocinnje OVDE i DANAS! na muzickom forumu republike tranzicije!

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by kide » 25 Sep 2009, 19:10

spor dan Duane dragi, nema puno dešavanja pa se naduvava ova priča... inače smorili bi se bez ćarki i varnica. uživaj 8)

to ti je fazon ko Anđelina i Bili Bob dok su bili u braku. kad im emotivni seksualni život uđe u rutinu oni se namerno pošibaju da im proradi cirkulacija. nije na odmet :idea:

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Cicmila!! » 25 Sep 2009, 20:02

Sta ste se uzbudili oko komentara? Mene sad zacudilo sto ih VI niste predlozili ako ih toliko cenite. ;)
I jos nesto, nigde nisam rekla da ih SAMO pajdomani slusaju. Ubacila sam usput neko svoje misljenje o njima, sto je dozvoljeno. Slusam ih i ja, i nemam nista protiv njih, tako da oladite.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by Duane » 25 Sep 2009, 20:39

Valentina Terjeskova!

facebook
Posts: 9
Joined: 29 Aug 2009, 19:35

Re: 'ajde rokeri treba mi pomoć

Post by facebook » 26 Sep 2009, 00:08

dvejne papucaru xD

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest