Veliki Prezir - Nikadjekraj

Moderator: Trooper

Post Reply
User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Veliki Prezir - Nikadjekraj

Post by Bluesko » 23 Feb 2010, 22:38

Znam da je tema za Vesti iz muzickog sveta, ali tamo mi ne pokazuje opciju za postavljanje nove teme, pa nek moderatori pomerU posleN.... izgleda mi nesto odlep`o komp.....



Elem... http://www.b92.fm/_player/flash/B92FMPl ... ist_type=3
(ako nisam smeo da turim link ka B92.fm,nek i to izbrisu moderatori, ali mislim da sme da se postavi ovakav link jer je sajt napravljen tako da dopusta slusanje muzike koja ne moze da se przi direktno sa njega, pa nema piraterije)


Rece mi drug da obavezno preslusam... I mogu vam reci da mi se dopada bre!
Nije ovo najbolji album najboljeg benda u poslednjih 100 godina i jes da Veliki prezir svira na plejbek na B92 nedeljom uvece, niti je neko epohalno remek delo, al` mi se svidja sto uspesno balansira izmedju alternativnog baljezganja i kvalitetnog popa... Veliki prezir nikad nisam slus`o,pa ne znam kakvi su im raniji radovi, ali mi se ovaj album dopada jer ima itekako interesantnih harmonijskih resenja, dosta podseca na Evu Braun, tekstovi su klasika - ne govore skoro ni o cemu, sto je u nas redovna pojava, ali je muzika jako dobra.. I ovi alternativci ga hvale, pa ja rek`o ajd da poslusam i mogu vi reci da posleN drugog puta mi se jos vise dopada ^^ :ziveli:

Ono, nesto izmedju Eve Braun i Oasis, izdvojio biK Probudi se sine, Zakopavam, Nema hrabrosti, Zvonice, Nikadjekraj

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest