Adele

Moderator: Trooper

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Adele

Post by MetalFunk » 10 Jan 2012, 14:21

Otkako sam kreno na faks, ne koristim te fore tipa "ae ti uradi bolje, aje, aje". Smorilo. Ako je to neka argumentacija... ja sam bambi.

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Adele

Post by djomla » 10 Jan 2012, 14:23

MetalFunk wrote:Otkako sam kreno na faks, ne koristim te fore tipa "ae ti uradi bolje, aje, aje". Smorilo. Ako je to neka argumentacija... ja sam bambi.
procitaj ne samo moj nego i ostale komentare ...

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Adele

Post by MetalFunk » 10 Jan 2012, 14:31

Nema potrebe. To je bilo upućeno tebi. Sad se vrati da pročitaš pažljivije, prvo svoje postove pa onda moj. :ziveli:

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Adele

Post by djomla » 10 Jan 2012, 14:34

MetalFunk wrote:Nema potrebe. To je bilo upućeno tebi. Sad se vrati da pročitaš pažljivije, prvo svoje postove pa onda moj. :ziveli:
Znam ja tacno kome je bilo upuceno, jos kada sam bio na faksu (davno) sam naucio te stvari. Ako ti znas sta sam ja tamo hteo da kazem mozemo nastaviti sa prepiskom a ovako nema smisla ...

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Adele

Post by sinisake » 10 Jan 2012, 14:47

Mislim bez preseravanja i decijih bolesti
:1: :bambi:
Izvini cika mozarte nisam te prepozno... :)
Nista, sinko, nema veze. :wink: Nisam ni ja prepoznao izniman konpozitorski talenat ove dame, pa nista... :banbi+iks_de:

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Adele

Post by djomla » 10 Jan 2012, 14:52

sinisake wrote:
Mislim bez preseravanja i decijih bolesti
:1: :bambi:
Izvini cika mozarte nisam te prepozno... :)
Nista, sinko, nema veze. :wink: Nisam ni ja prepoznao izniman konpozitorski talenat ove dame, pa nista... :banbi+iks_de:
Jes vala ... nea' zenska pojma... ne znam sta se raspravljamo... beer!

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Adele

Post by Void » 10 Jan 2012, 16:04

kontam da je zakon u kuhinji...ono, najbolji su grilovi gde radi žena debela ili kako to već ide.

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Adele

Post by nenadnenad » 10 Jan 2012, 17:34

to su samo navike koje se ticu jela u pitanju ali i nervoza i sl stvari.

naturalcitizen
Posts: 20
Joined: 06 Jan 2012, 13:13

Re: Adele

Post by naturalcitizen » 10 Jan 2012, 18:45

Generalno, zenu boli p*cka za to sto je debela, zaradjuje milione i uziva popularnost. 8)

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Adele

Post by Void » 10 Jan 2012, 18:59

cenim da će za 15 godina da uživa srčani udar i 5 pejsmejkera ako nastavi da cepa kile priloga sa piletom i jaje na oko.

mislim, nije da me briga, al' spemovaće net bezveze danima ako ona rikne. Biće u novinama tripovi "odlazak pop dive" "odlaze jedna po jedna" "šaljite decu na trčanje" i sličnja sranja.

User avatar
ness
Posts: 819
Joined: 14 Mar 2009, 17:42
Location: Zrenjanin

Re: Adele

Post by ness » 10 Jan 2012, 19:10

sinisake wrote:sranje.
:1: :bambi:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Adele

Post by MetalFunk » 10 Jan 2012, 19:16

Voide, zaboravio si pomenut zakrčenje kardiovaskularnog sistema i... hmm, povišen holesterol. Al dobro, fino je podmazati glasne žice katkad. :mrgreen:

at mlađo

Ono što sam mislio, bogam i napiso, je da su to dečije fore i fazoni. Malo si burno reagovao na nečije kritike, pa me to iziritiralo. Što bi doolio reko, poremetio si moju zen smirenost. Void je dao sasvim adekvatan komentar. Spomenuo je interiornost i eksteriornost pomenute persone. Nema tu ništa loše. Obuhvatio lik celinu. Ako ti ne sviđa kritika - preskočiš, a ne da na neki indirektan način oponašaš prosvetitelja i deliš svojelični osvrt na to šta je "muškarčina" a šta ne. Na gotovo svaki "lonac" bio si "poklopac". Doduše, možda i ja nisam kompetentan da ti toliko kenjam. Završio si faks, pa ono... :ziveli:

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Adele

Post by djomla » 10 Jan 2012, 21:40

MetalFunk wrote:Voide, zaboravio si pomenut zakrčenje kardiovaskularnog sistema i... hmm, povišen holesterol. Al dobro, fino je podmazati glasne žice katkad. :mrgreen:

at mlađo

Ono što sam mislio, bogam i napiso, je da su to dečije fore i fazoni. Malo si burno reagovao na nečije kritike, pa me to iziritiralo. Što bi doolio reko, poremetio si moju zen smirenost. Void je dao sasvim adekvatan komentar. Spomenuo je interiornost i eksteriornost pomenute persone. Nema tu ništa loše. Obuhvatio lik celinu. Ako ti ne sviđa kritika - preskočiš, a ne da na neki indirektan način oponašaš prosvetitelja i deliš svojelični osvrt na to šta je "muškarčina" a šta ne. Na gotovo svaki "lonac" bio si "poklopac". Doduše, možda i ja nisam kompetentan da ti toliko kenjam. Završio si faks, pa ono... :ziveli:
Ajd sad cu smireno :)

1. Nervira me kada neko kaze vidi "debela sigurno je dobra u kuhinji" ... znaci ako musko ima probusen jezik sigurno duva kitu drugim muskarcima - ta otprilike razina "decijih" razgovora mi je strasna. Da void je dao fin komentar samo mi je poslednji deo "poremetio zen smirenost" (sta ti kazes :) ) onda kapiras cemu takva reakcija na to :) I priznajem da sam preterao sa 'muskarcina' (izvinjavam se).

2. A drugi komentar je bio na pucanje glasa ... da se i tu objasnim. Nije da ja nesto preterano volim adele, secem vene i ostalo. Cenim i postujem nju kao kompozitora (sta vec bila) a i pevaca i mislim da retko ko to moze da izvede. I ne, nisam nikad cuo da joj 'puca' glas.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Adele

Post by MetalFunk » 11 Jan 2012, 01:44

Đomlaman, restekpa! :ziveli:

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: Adele

Post by Cicmila!! » 12 Jan 2012, 13:26

djomla wrote:
Cicmila!! wrote:jako mi se ne svidja prica jadna ona imala raskid i bivsi decko je ne voli jer je punija pa je napravila album o tome i sve debele zene sad imaju neku nadu.
daj molim te.
ali iskreno glas njen mi ne odgovara. ne svidja mi se kako joj puca glas cim ode malo vise.

1. Otpevaj ti te tonove!!!
2. Puca? Gde, primer .... Nije pucanje nego frazirung (manir).
ali ja se ne promovisem kao pevaljka? :lol: iskreno nije neka teska pesma, niti kompozicija. niti treba da bude, to je pop pesma, nista vise.

[youtube]rYEDA3JcQqw&feature=relmfu[/youtube]
1:23
nazovi kako hoces, puca glas, meni se ne svidja. ne svidja mi se ni kod janis joplin, nece ni kod ove. ne vidim zasto si se toliko uvredio oko mog ukusa.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest