Sta se desava sa ovim covekom?

Moderator: Trooper

User avatar
Aca
Posts: 285
Joined: 29 Nov 2008, 15:23

Re: Sta se desava sa ovim covekom?

Post by Aca » 25 Jul 2009, 22:09

Wolf wrote:
Aca wrote:Da...Al' neces da mi verujes...



Dobro, on nije stavljao budjavo crevo koje ide u budjavi drajv....on je samo improvizovao bez drajva...sa svojim glasom..
pravicemo se da ne vidimo crevo pored mikrofona :lol:
Ma video sam ga i ja posle...lol

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Sta se desava sa ovim covekom?

Post by sinisake » 26 Jul 2009, 03:59

Pozivam Rocketa da se oglasi povodom ovolikog offtopicarenja!!!
Misli, nije u redu... Jebo vas taj box, ovde se prica o padu sirotog Kornela u MTV blato... :mrgreen: :ziveli:

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Sta se desava sa ovim covekom?

Post by nenadnenad » 26 Jul 2009, 12:15

sasvim je moguce da rocket nema toliko snazne emocije prema cornellu kao prema suncu :)

poslusao sam onaj spot i bas mi nije jasno sta i zasto to radi al posto mi je skroz svejedno mozda jednog dana slucajno nabasam na intervju gde ga pitaju na cemu je bio ili na cemu nije bio.

User avatar
MajorTom
Posts: 22
Joined: 08 May 2009, 10:39
Location: Sarajevo-Beograd

Re: Sta se desava sa ovim covekom?

Post by MajorTom » 21 Oct 2009, 22:08

sinisake wrote:Slag na tortu govana:

http://www.dailymotion.com/video/x7mlev ... ed-b_music

Sad sam video ovo, pa reko' da podelim s vama... :roll: :( :o
Kuku mene čuo sam ovu stvar ranije ali mi Cris nije bio na kraj pameti. Najgore je što pesma uopšte nije loša ali on izgleda kao da su ga namontirali u spot bez njegovog znanja.
U stvari, čini mi se da mu je pesmu (i verovarno čitav album) ustupio Usher ili Timberlake jer su mu bili dužni neke pare....
j..ga Soundgarden je stvarno bio jak band. Nije ovo u redu da radi, bar iz poštovanja prema starim fanovima. Ima dosta mladih koji su mogli ovaj materijal da prisvoje i svi zadovoljni. Ovako, bruka i sramota.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Sta se desava sa ovim covekom?

Post by Duane » 22 Oct 2009, 00:43

ja kapiram da se kornel konacno skinuo sa svega pa je jednostavno ostao bez krejativnosti i goriva, te je poceo da svira ove brlje

User avatar
Mithrandir
MF veteran
Posts: 424
Joined: 16 Jun 2007, 17:22
Location: Beograd

Re: Sta se desava sa ovim covekom?

Post by Mithrandir » 22 Oct 2009, 09:58

Tačno tako. Uvek kažem kako mu je muzika propala čim se otreznio i oženio :lol:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Sta se desava sa ovim covekom?

Post by Doolio » 22 Oct 2009, 14:11

meni tu nije toliki trip sto je on otiso kod timbalanda, mislim, ajde, nema tolko redovna primanja, sljake i ostalo, omatorilo se, imamo dobar vokal, ajmo da budemo timberlejk, ajde dobro.
nego mi je fascinantno koliko je to sto je uradio SRANJE:) recimo, uzmemo dzastinov kraj mi a river i uporedimo sa ovim bezmelodijskim i bezaranzmanskim tripom, timberlejk barem u toj svojoj nishi radi to sto treba da radi i ima, nemam pojma, pevljive melodije, gej-teen tekstice, fensi pop harmonije, ovo kornelovo je stvarno bezveze po svim merilima. mislim, ne vidim nesto da ga slusaju ni mtv dronovi, slusaju timberlejka i kejti peri...

User avatar
Z*Z*Z
Posts: 1022
Joined: 22 Feb 2008, 01:30

Re: Sta se desava sa ovim covekom?

Post by Z*Z*Z » 18 Feb 2010, 18:32

Hm, dobar vokal u natprosecnim Soundgarden i stvarno sam aktivno slushao njegov Euphoria Morning bar 6 meseci... Chovek je ocigledno shvatio da moze da egzistira u mainstreamu za potrosacku publiku (omladina do 16-17 godina) koja radije gleda muziku - Iako sam nije daleko otisao od sustine (njegovi solo nastupi za mene licno izazivaju vecu emotivnu reakciju nego brdo izvodjaca koji su ostali dosledni sebi i fanovima) prihvatio je trzisna pravila da bi kupio sebi jos jedan multi-milionski mansion... Chris Cornell - tinejdzer u dusi :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest