Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Locked
User avatar
guv'nor
Posts: 3646
Joined: 08 May 2008, 01:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by guv'nor » 20 May 2010, 09:09

Meni je ovo opasno dobro:
Uvezena iz USA. obavljena provjerena autentičnosti kod Gibsona.
Kao, iskulirajte, sve sam ja već isproveravao. Pa kome će te verovati ako ne verujete vašem Šejdiju! :lol:

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by Sava » 20 May 2010, 10:33

maceyouth wrote:A ovo>

http://www.kupujemprodajem.com/Gibson-L ... -oglas.htm

fake? (mislim civije na zadnjoj strani headstocka nisu bas pod "libelu")
Pre nego se latite tastature malo se informišite i ne proveravajte gitare libelam i nekim metalnim metrima, to je za zidare koliko znam. Znači to jeste Gibson Raw Power, a cenu ne komentarišem jer kako sam već ranije pomenuo svako traži onoliko koliko misli da roba vredi, a tržište će pokazati realnu tržišnu vrednost. Uzgred, ta ista gitara u Noti je oko 1.000 e, a može i na kredit. To su novi Gibsonovi projekti gitara od javora koje su osetno teže od onih šupljih modela, a koliko su dobro procenili tržište pokazaće vreme.

User avatar
Born_Dead
Posts: 1041
Joined: 06 Mar 2010, 20:04

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by Born_Dead » 20 May 2010, 10:55

pa da,vintage moze da bude i apollo cim je skinuo oznake,covek je klasicna vacara

User avatar
DJ_MY_SOUL
Posts: 324
Joined: 09 Jun 2009, 00:21
Location: Mladenovac

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by DJ_MY_SOUL » 20 May 2010, 13:11

guv'nor wrote:Meni je ovo opasno dobro:
Uvezena iz USA. obavljena provjerena autentičnosti kod Gibsona.
Kao, iskulirajte, sve sam ja već isproveravao. Pa kome će te verovati ako ne verujete vašem Šejdiju! :lol:
Nije Sejdi vec Shadi!!!! Kad uzivo budes imao priliku da kontaktiras tog coveka znaces. :)

User avatar
guv'nor
Posts: 3646
Joined: 08 May 2008, 01:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by guv'nor » 20 May 2010, 13:27

Šejdi! :mrgreen:
DJ_MY_SOUL wrote: Kad uzivo budes imao priliku da kontaktiras tog coveka znaces. :)
Neka hvala. :ziveli:


User avatar
xspaceman
Posts: 1907
Joined: 08 Sep 2008, 16:44
Location: Zrenjanin

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by xspaceman » 20 May 2010, 16:35


vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by vertigo_beat » 20 May 2010, 18:08

DJ_MY_SOUL wrote:
guv'nor wrote:Meni je ovo opasno dobro:
Uvezena iz USA. obavljena provjerena autentičnosti kod Gibsona.
Kao, iskulirajte, sve sam ja već isproveravao. Pa kome će te verovati ako ne verujete vašem Šejdiju! :lol:
Nije Sejdi vec Shadi!!!! Kad uzivo budes imao priliku da kontaktiras tog coveka znaces. :)

I nije Shadi nego Shady...dakle, Srpski, fonetski bi se citalo Sejdi.

Ako nekog zanima i prevod, oznacava nesto maglovito i nejasno.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by Kristijan » 20 May 2010, 18:22

Ja cenim da svi znaju kako se to zaista čita, i da svi znaju da ubodu Webster na netu, nego će biti da se opaska odnosi na to kako nosilac nadimka to čita.

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by ssmc » 20 May 2010, 18:46

Jes' taj za strata kaže stratomaster :XD:

User avatar
DJ_MY_SOUL
Posts: 324
Joined: 09 Jun 2009, 00:21
Location: Mladenovac

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by DJ_MY_SOUL » 20 May 2010, 19:45

Sada je Shady zvao mene pretio koje kakvim tuzbama. Kako sve ovo nije istina sto sam napisao ovde. Jednostavno sledeci put ako me bude zvao ja cu u policiju da odem! Ja sa njim nemam nikakav kontakt. Jednostavno tog coveka vise nikad necu da spomenem sta god znao o njemu. A on nek klikce i dalje na refresh da vidi da li su administratori obrisali onaj moj prethodni post.

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by ssmc » 20 May 2010, 19:49

DJ_MY_SOUL wrote:Sada je Shady zvao mene pretio koje kakvim tuzbama. Kako sve ovo nije istina sto sam napisao ovde. Jednostavno sledeci put ako me bude zvao ja cu u policiju da odem! Ja sa njim nemam nikakav kontakt. Jednostavno tog coveka vise nikad necu da spomenem sta god znao o njemu. A on nek klikce i dalje na refresh da vidi da li su administratori obrisali onaj moj prethodni post.
Neka te tuži a ti samo lepo odštampaj njegove oglase :mrgreen:

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by sinisake » 20 May 2010, 20:29

DJ_MY_SOUL wrote:Sada je Shady zvao mene pretio koje kakvim tuzbama. Kako sve ovo nije istina sto sam napisao ovde. Jednostavno sledeci put ako me bude zvao ja cu u policiju da odem! Ja sa njim nemam nikakav kontakt. Jednostavno tog coveka vise nikad necu da spomenem sta god znao o njemu. A on nek klikce i dalje na refresh da vidi da li su administratori obrisali onaj moj prethodni post.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by Kristijan » 20 May 2010, 20:37

Samo nemoj da se brineš ni najmanje. Preprodavac jednostavno nije u poziciji da te tuži. Na šta da se žali? Da mu odbijaš mušterije? Preprodaja nije zvanično priznato zanimanje, a sumnjam da on baš daje fiskalne račune, nudi garanciju i tehničku podršku, plaća porez (možda ga plaća po drugom osnovu, ali garant ne na prihod od preprodaje)... Tako da je sve to šuplja priča.

Iako se ovde pojedinci zanesu, pa vide prevaru gde je nema, iako se po inerciji raznorazni ljudi ovde "okrpe" onako bez zadrške, pa čak i imamo situacije gde se "pošteni" preprodavci žale na "nepoštene"... opet je ovaj deo foruma vrlo koristan. Kad se setim vremena kada su se ovakve vesti širile daleko, daleko sporije... pa po 10 godina srećeš ljude koji imaju da ispričaju neku novu groznu priču, i svima im je ista stvar zajednička - isti čovek ih je zavrnuo... Dobro je da se zna ko šta radi, i kako radi. Prvi put sam se susreo sa preprodavcima 1989. i od onda nisam upoznao ni jednog koji nije makar jednom uradio ozbiljnu prevaru. Samo su neki bili pošteni i prema sebi i prema meni, pa su mi povremeno priznali gde su muljali, a drugi su se kleli u sve živo i mrtvo da su pošteniji od anđela, a dobro znam šta su radili. Preprodaja je nekako uvek pomalo muljava aktivnost.

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Preprodavci, kupci, polovna oprema, histerija

Post by Kill surf city » 20 May 2010, 20:57



:mrgreen:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest