Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
NikolaGerza
Posts: 122
Joined: 05 Feb 2015, 21:20

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by NikolaGerza » 21 Aug 2017, 15:07

Drustvo, imam problem. Ostao sam bez pojacala, a sprema se sezona svirki pa mora da se radi. Pored toga sam totalno dekinitiran, pa mi treba neko jeftino resenje.

Sta mislite o ovome? https://www.kupujemprodajem.com/Gitarsk ... -oglas.htm

Idem na kartu da zvucinci vrede duplo od cene koje trazi za ovo. Pojacalo bi nadam se potkrpilo probe, pa bi kasnije uzeo samo neku glavu i eventualno napravio nov kabinet. Treba mi jako pojacalo, zbog klubskih svirki koje imam. Ovaj kabinet je 120w, tako da mislim da bi tu lepo legla neka glava od 75w ako ubodem, ili mozda 100w.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by MIKI-DJORDJE » 21 Aug 2017, 22:46

čekaj zar nisi ti tražio neko pojačalo nedavno? šta se desilo,nadam se da ti nije crklo itd...

User avatar
NikolaGerza
Posts: 122
Joined: 05 Feb 2015, 21:20

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by NikolaGerza » 22 Aug 2017, 02:20

Jesam trazio, ali nisam kupio. Bilo je nekih komplikacija... Nije crklo, zajmio sam od lika koji je sad uzeo jer njemu treba.


User avatar
Driver
Posts: 453
Joined: 24 Aug 2010, 17:31
Location: Brdovita Shumadija

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Driver » 22 Aug 2017, 12:08

Tenji wrote:
22 Aug 2017, 09:02
Sampion za avgust. http://www.kupujemprodajem.com/gibson-c ... ilter_id=4
Buraz okrenuo čivije naopako :XD:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Kristijan » 22 Aug 2017, 13:20

Право да ти кажем не знам да ли је урнебеснији оглас или твој коментар.

ivan242
Posts: 108
Joined: 17 Dec 2012, 21:52

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by ivan242 » 22 Aug 2017, 13:21

"Fender Stratocaster MADE IN USA 2004 sa koferom" je na KP oglasima.Moze li neko da mi pojasni dilemu,vrat je rouzvud a nalazim na netu samo mejpl za tu 54-2004 godisnjicu?

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by MIKI-DJORDJE » 22 Aug 2017, 15:14

NikolaGerza wrote:
22 Aug 2017, 02:20
Jesam trazio, ali nisam kupio. Bilo je nekih komplikacija... Nije crklo, zajmio sam od lika koji je sad uzeo jer njemu treba.
ostajem pri onome što sam ti tada predložio, što se tiče pravljenih kutija i pojačala to je jako jako teško sutra da prodaš, drugo 120 e to je praktično pola love i više za jednog finog hibrida ili trazistorca...Nemoj da juriš snagu , snaga u watima ne raste tipa da je 60w duplo jače od 30 w daleko je manja razlika potraži na netu....E sada ako ti se taj kabinet sviđa i zvučnici vidi, stavi na papir....U thomanu imaš lepe lampaše Jet City glave za već od 200e 20 wati Soldano čuveni ih dizajnirao ...Ima u music store-u Fame 60wati lampaš hibrid valjda nekih 130 e da ti ga donesu uh to je pri 150+-..i fender red knobs to ima kod nas ...mžda neki Randal neki kod nas ili Bugera je meni ok skroz...pričamo za tu manju lovu naravno........srećno.......

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by MIKI-DJORDJE » 22 Aug 2017, 15:24

eh ti preprodavci prodata pre par dana tako kaže limundo za okruglo 10 000 din a ovaj bi odma duplo i još malo preko da zaradi :bambi: :lol: :lol: i laž naravno kakav crni original Korenski Hamer Slamer ja ga zovem šljamer (Hamer je bila USA firma) sa bezimenim čivijama i šit FR, magneti bezimeni isto tako i fali ručka, nut lock, za kaiš z. i tako mislim realno nema šta......u svakom slučaju za Hamer Slamer to much. mogo volim ove gitare sa nalepnicama iz italije , Austrije, Svjacarske i Nemačke kupljne u borken storima ili buvljacima a neke posuđene i na duže vreme verujem...https://www.kupujemprodajem.com/HAMER-D ... -oglas.htm

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by komil » 22 Aug 2017, 17:33

Kristijan wrote:
22 Aug 2017, 13:20
Право да ти кажем не знам да ли је урнебеснији оглас или твој коментар.
:1: :lol: :lol:

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by komil » 22 Aug 2017, 18:19

http://www.kupujemprodajem.com/Gibson-L ... -oglas.htm

Nisam se baš udubio, nije previše ni moguće na osnovu ovakvih slika, ali kao da su kose oči ovom Gibsonu.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by MIKI-DJORDJE » 22 Aug 2017, 18:47

komil wrote:
22 Aug 2017, 18:19
http://www.kupujemprodajem.com/Gibson-L ... -oglas.htm

Nisam se baš udubio, nije previše ni moguće na osnovu ovakvih slika, ali kao da su kose oči ovom Gibsonu.
moguće nisam specijalista za Gibaje...mada neko sigurno zna...Ali isti lik je prodavao Hamera za koga je garantovao da je Amer meni je naravno bio čudan, dečko je fin kulturan i ok skroz kroz razgovor....ne verujem da je hteo da me zezne namerno (nadam se da nije, moja vera u ljude je čudo, ili pak naivnost ☺)..LM nema USA i kao to su prvi modeli od poznatog nekog našeg gitaroša bla bla, tremolo koji je bio ne ide uz tu gitaru dodat je naknadno...Ja se obratim Danzigu znači čoveku koji ih je pravio USA Hamere prava legenda - i kaže mi kao iz topa de nema veze sa Hamerom USA ko zna šta je da je 99% neki Koreanac...ali da milion posto nije USA..I ja kažem tom liku sa oglasa, kad pazi on krene da me ubeđuje da vlasnik firme i glavni majstor koji ih je radio greši :XD: :XD: :XD: :bambi: ...tako da....ne znam...jedan drug mi se požalio ali to je već rekla kazala tako da mogu samo potrvrditi za svoje iskustvo...kažem lik je ovako ok...nismo se upoznali .....Moguće da je neko njega uplaio...ali mi je ćudno ubeđivanje da se graditelj zabunio to mi je ono ipak malo hmmmmmmmmmmmmmmm.da ne grešim dušu..Hajd neki Gibi specijalc neka doskoči

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by komil » 22 Aug 2017, 20:09

Pa, sa jedne strane mi je jako glupo da komentarišem kad nema dovoljno informacija, a sa druge strane neke stvarčice upadaju u oko. Ne volim da se kladim ( igram samo na sigurno :lol: ) ali da moram, ovde bih pre tipovao da je kinez koji je malo apgrejdovan.
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 02691.html

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by MIKI-DJORDJE » 23 Aug 2017, 23:35

moguće drug sasvim, dobro si ga pronašao svaka čast liči samo tako :bambi: ...al kažem da se ne ogrešim nisam Gibson specijalista... Kad tad će to postati problem sa kopijama ima ih puno i verujem da nekome ko nije vičan prepoznavanju to može biti problem, odvano neke firme ne dozvoljavu da registruješ gitaru on line ako nisu kupljene u USA , UK ili west EU ....Da dajem toliko lovu tražio bih broj pa sve sa silkama pisao Gibsonovcima- i dodatno bih dobro proverio...

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Tenji » 24 Aug 2017, 00:21

Onaj sa oglasa i ovaj sto je komil okacio sa alija definitivno nisu isti, sa alija je kopija custom-a, ono sa KP je bio standard (ili varijacija na temu) u silverburst boji. Fotke sa oglasa (koji je u medjuvremenu obrisan) nisu bile nesto reprezentativne, tako da je stvarno tesko reci. Neke kljucne stvari koje obicno kinezi omase (bridge, pozicija tailpiece-a, sam oblik tela) su bile, ili su mi se cinile, ok.

Ali Kinezi postaju sve bolji, ne moze covek vise nista da kupi sa oglasa bez neke doze paranoje.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest